Galeria przedstawia uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół Powiatu Pabianickiego w roku szkolnym 2025/2026, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Pabianicach.
Na zdjęciach widoczni są przedstawiciele władz Powiatu Pabianickiego: Starosta Pabianicki Arkadiusz Jaksa, Wicestarosta Gabriela Wenne-Błażeńska oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pabianicach Łukasz Stencel podczas wręczania pucharów, dyplomów i nagród przedstawicielom szkół. Fotografie dokumentują także laureatów klasyfikacji sportowej, wspólne pamiątkowe zdjęcia uczestników oraz momenty gratulacji dla uczniów, nauczycieli i opiekunów za osiągnięte wyniki sportowe.













