W dniu 01.04.2026r odbyła się konferencja poświęcona tematyce dotacji oraz wsparcia dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wydarzenie zgromadziło liczne grono uczestników zainteresowanych możliwościami finansowania oraz praktycznymi aspektami prowadzenia firmy.
Podczas konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się prelegenci reprezentujący instytucje publiczne, w tym pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Pabianicach oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, a także przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego.
W trakcie spotkania omówiono m.in. zasady ubiegania się o dotacje, obowiązki przedsiębiorców wobec ZUS i Urzędu Skarbowego, a także najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości związane z zakładaniem działalności gospodarczej.
Konferencja stanowiła doskonałą okazję do zdobycia rzetelnych informacji, wymiany doświadczeń oraz bezpośredniego kontaktu z ekspertami.














