Anna Bujacz
Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu członek Komisji Oświaty i Wychowania
|
Łukasz Stencel
Wiceprzewodniczący Rady Powiatu członek Komisji Statutowo – Regulaminowej członek Komisji Spraw Obywatelskich, Promocji oraz Rozwoju Powiatu
|
Aneta Badek
Przewodnicząca Komisji Spraw Obywatelskich, Promocji oraz Rozwoju Powiatu członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
|
Piotr Bartuzel
członek Komisji Infrastruktury Technicznej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa;
|
Dorota Bednarek
Wiceprzewodnicząca Komisji Spraw Obywatelskich, Promocji oraz Rozwoju Powiatu członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
|
Krzysztof Ciebiada
Wiceprzewodniczący Komisji Statutowo – Regulaminowej członek Komisji Spraw Obywatelskich, Promocji oraz Rozwoju Powiatu
|
Monika Cieśla
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej członek Komisji Oświaty i Wychowania
|
Dobrosława Cybulska
członek Komisji Budżetu i Finansów członek Komisji Spraw Obywatelskich, Promocji oraz Rozwoju Powiatu
|
Henryk Gajda
Przewodniczący Komisji Statutowo – Regulaminowej członek Komisji Budżetu i Finansów
|
Piotr Grącki
Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji członek Komisji Rewizyjnej
|
Jarosław Habura
Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
|
Arkadiusz Jaksa
członek Komisji Statutowo - Regulaminowej
|
Marek Kowalik
Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
|
Robert Kraska
członek Komisji Spraw Obywatelskich, Promocji oraz Rozwoju Powiatu
|
Ewa Lewandowska
Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej członek Komisji Oświaty i Wychowania członek Komisji Infrastruktury Technicznej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa
|
Mariusz Madej
Przewodniczący Komisji Infrastruktury Technicznej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa członek Komisji Spraw Obywatelskich, Promocji oraz Rozwoju Powiatu; członek Komisji Rewizyjnej
|
Sławomir Młynarczyk
Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji członek Komisji Infrastruktury Technicznej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa członek Komisji Rewizyjnej
|
Łukasz Napieralski
Wiceprzewodniczący Komisji Oświaty i Wychowania członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
|
Pierzchała Tomasz
Wiceprzewodniczący Komisji Infrastruktury Technicznej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa
|
Rzetelska Paulina
członek Komisji Infrastruktury Technicznej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa
|
Milena Skrobek
Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania członek Komisji Rewizyjnej
|
Zbigniew Stasiak
członek Komisji Budżetu i Finansów członek Komisji Rewizyjnej
|