Szablon S@M 3 - www.nowa.powiat.pabianice.pl

top news port mapa info mstr galp
ban-6.jpg 976ffc918413c8c3c94405b1a5c922ff
Gminy Powiatu Pabianickiego
Powiatowa Gala Sportu 2017
Opublikowano: 12.12.2017, Joanna Kupś, Ilość wyświetleń: 913

8 grudnia 2017 roku w Młodzieżowym  Domu Kultury po raz kolejny odbyła się Powiatowa Gala Sportu.

Krzysztof Habura Starosta  Powiatu Pabianickiego nagrodził najlepszych sportowców naszego powiatu. Na ten cel przeznaczone zostało prawie 35 tys. złotych.

Podczas uroczystości zaprezentował się zespół z MDK-u – „Dobry Squad” oraz grupa zawodników z Klubu Sztuk Walki „Azja” z Pabianic.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Powiatowej Gali Sportu

http://promok.pl/player/?id=2873

Poniżej lista nagrodzonych:

Zawodnicy:

– Daria Bujnicka – Fundacja MOVE NOW – Wyróżnienie
– Adrian Krawczyk – Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice – Nagroda 500 zł
– Natan Hemer – Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice – Nagroda 400 zł
– Artur Gwiazdowski – Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice – Nagroda 400 zł
– Kacper Okrojek – Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice – Nagroda 400 zł
– Jakub Wiśniewski – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Wyróżnienie
– Franciszek Krempiński – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Wyróżnienie
– Maciej Sztranek – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Wyróżnienie
– Jan Sztranek – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Wyróżnienie
– Julia Krempińska – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
 Dawid Kalisiak – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Dawid Zając – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Konrad Płóciennik – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Daria Lubomska – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Maria Pabich – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Tomasz Tkaczuk – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Milena Grabska-Grzegorczyk – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
 Bartłomiej Maczużak – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 550 zł
– Kamil Jarmakowski – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 500 zł
– Mateusz Kowalski – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 400 zł
– Krzysztof Bednarek – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 400 zł
– Jarosław Bartłomiejczyk – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 150 zł
– Mateusz Obolewicz – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Krystian Kowalski – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Julia Śmiałkowska – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
 Kasper Śmiałkowski – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Jessica Żabolicka – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Szymon Śmiałkowski – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Zuzanna Śmiałkowska – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Oliwier Baranowski – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Patryk Jagodziński – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Nagroda 500 zł
 Aleksander Muszyński – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Nagroda 500 zł
– Grzegorz Sokołowski – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Nagroda 800 zł
– Sylwia Gajdka – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów kolarstwo szosowe –Wyróżnienie
– Miłosz Domagała – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Juliusz Nowak – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
 Norbert Nowakowski – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Dominik Florczak – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Mateusz Kłębowski – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Nagroda 400 zł
– Jakub Błachowicz – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
 Jakub Didoch – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Szymon Zastrużny – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Michał Dybka – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy, sumo – Nagroda 1000 zł
– Jakub Białkowski – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Wiktoria Ozimek – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki –  Nagroda 100 zł
 Katarzyna Pęcina – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Alicja Kamieniak – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Natalia Łacwik – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Weronika Dolewa – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 250 zł
– Martyna Dolewa – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 250 zł
– Ewa Kielar – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 250 zł
– Daria Kowalczyk – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 230 zł
– Patrycja Kirsz – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 230 zł
– Justyna Rudzka – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 230 zł
– Julia Piestrzyńska – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 330 zł
– Martyna Cybert – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 230 zł
 Julia Serednicka – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
 Paulina Szwej – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Natalia Śniada – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Gaja Włodarczyk – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Natalia Janitzka – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Klaudia Beze – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł

Trenerzy:

 Dorota Gawrońska-Popa – Fundacja MOVE NOW badminton – Wyróżnienie
– Jarosław Bartłomiejczyk – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 500 zł
 Adam Gąsiorowski – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” bieg na orientację – Nagroda 800 zł
– Jerzy Woźniak – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” bieg na orientację, lekkoatletyka – Nagroda 1000 zł
– Waldemar Sawosz – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy, sumo – Nagroda 500 zł
– Grzegorz Szyszka – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Nagroda 500 zł
– Przemysław Kłębowski
 – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Nagroda 500 zł
 Mariusz Łechtański – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Nagroda 500 zł
 Sylwia Wlaźlak – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 800 zł
– Marzena Głaszcz – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 500 zł

Osoby wyróżniające się w działalności sportowej/działacze:

 Stefan Grzanka – Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Pabiks” – Nagroda 1000 zł
– Bartosz Gościłowicz – Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Pabiks” – Nagroda 500 zł
– Jacek Mikołajewski – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów – Nagroda 500 zł

Konstantynów Łódzki:

Zawodnicy:

– Karolina Owczarek – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Weronika Sterniczuk – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Inga Rucińska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Bartosz Banach – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Patrycja Petera – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
 Kacper Lewandowski – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Julia Klimczak – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Szymon Iskra – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Maria Liwowska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Adrian Wencel – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Laura Bujnowicz – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
 Anna Banasiak – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
 Julia Ber – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Amelia Kaczmarek – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Zuzanna Kunert – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Klaudia Bujnowicz – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Karina Łysakowska
 – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Wiktoria Rucińska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Antonina Sulak – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Zofia Dusińska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Patryk Misztal – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Kamila Naji – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Adriana Rozberg – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 300 zł
– Dawid Romanowski – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 300 zł
– Cyprian Cybulski – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 500 zł
– Bartosz Skóra – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 300 zł
 Ewa Pydyszewska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 500 zł
– Maria Patora – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 500 zł
– Jakub Kraska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 1000 zł
– Milena Karpisz – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 1000 zł
– Aleksandra Łuczyńska – Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Konstantynów Łódzki – Nagroda 400 zł
– Michalina Franasik – Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Konstantynów Łódzki – Nagroda 400 zł
– Aleksandra Kempfi – Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Konstantynów Łódzki – Nagroda 400 zł
 Magdalena Karolak – Konstantynowski Klub Sportowy „Włókniarz” podnoszenie ciężarów – Nagroda 1000 zł
– Paulina Janiak – Konstantynowski Klub Sportowy „Włókniarz” podnoszenie ciężarów – Nagroda 500 zł
– Radosław Zieliński – Konstantynowska Akademia Sportu beach soccer – Wyróżnienie

Trenerzy:

– Maciej Hampel – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 1000 zł
 Tomasz Kotus – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 800 zł
– Adam Czekaj – Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Konstantynów Łódzki – Nagroda 500 zł
– Jerzy Jaśniak – Konstantynowski Klub Sportowy „Włókniarz” podnoszenie ciężarów – Nagroda 1000 zł
– Wojciech Stasiak – Konstantynowska Akademia Sportu beach soccer – Wyróżnienie

 

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Powiązane galerie:
Powiatowa Gala Sportu 2017
Opublikowano: 13.12.2017, Joanna Kupś, Ilość zdjęć: 24, Ilość wyświetleń: 80
Starostwo Powiatowe w Pabianicach
95-200 Pabianice, ul. Piłsudskiego 2 tel.: (42) 225-40-00 / fax: (42) 215-91-66 powiat@powiat.pabianice.pl Archiwum portalu 2008-2015
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 15:00
Obsługa w Wydziale Komunikacji i Transportu:
Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek: 9:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 15:00
Czwartek: 8:00 - 15:00
Piątek: 8:00 - 14:30
kolejka.png 3bb526361e54b15cb23be31fc022b896