|
dziewczęta do 7 lat
|
|
|
chłopcy do 7 lat
|
1.
|
Blanka Dajcz (2010) SP 3 Pabianice
|
|
1.
|
Franciszek Zgoda (2010) SP Ksawerów
|
2.
|
Dominika Witkowska (2010) SP 3 Pabianice
|
|
2.
|
Amadeusz Giedrojć (2010) SP 3 Pabianice
|
3.
|
Lena Sawicka (2011) PM 13 Pabianice
|
|
3.
|
Krzysztof Kromkowski (2010)
|
4.
|
Zosia Krysiak (2011) PN Czarodziejska Akademia
|
|
4.
|
Marcel Dobrzański (2010)
|
5.
|
Julia Duraj (2012) PM 13 Pabianice
|
|
5.
|
Norbert Oswald (2010) PM 13 Pabianice
|
6.
|
Julia Malinowska (2011) PM Bychlew
|
|
6.
|
Krzysztof Krajewski (2010) SP 13 Pabianice
|
7.
|
Amelka Michalska (2011) PM 13 Pabianice
|
|
7.
|
Wojtek Szczerkowski (2010)
|
8.
|
Kasia Rybińska (2011) PM 8 Pabianice
|
|
8.
|
Olivier Wichrowski (2010) PM 11 Pabianice
|
9.
|
Jagoda Jaksa (2013) Włókniarz Pabianice
|
|
9.
|
Julian Krysiak (2010) Czarodziejska Akademia
|
10.
|
Emilia Frankowska (2012) PM Łódź
|
|
10.
|
Franek Korczak (2010) SP 17 Pabianice
|
11.
|
Kamila Wichrowska (2012) PM 11 Pabianice
|
|
11.
|
Nikodem Roszak (2010) PM 2 Pabianice
|
12.
|
Marta Mazur (2014) Azymut Pabianice
|
|
12.
|
Bartosz Borowiec (2012) PM 13 Pabianice
|
|
|
|
13.
|
Juliusz Jach (2012) PM 13 Pabianice
|
|
|
|
14.
|
Kacper Michalak (2013) PM 4 Pabianice
|
|
|
|
15.
|
Miłosz Słabiak (2012) PM 5 Pabianice
|
|
|
|
16.
|
Wojciech Polak (2012) Korona Pabianice
|
|
|
|
17.
|
Maksymilian Błoch (2012)
|
|
|
|
18.
|
Stanisław Rybiński (2013)
|
|
|
|
19.
|
Nikodem Szymański (2014)
|
|
|
|
20.
|
Kornel Błoch (2014)
|
|
|
|
21.
|
Marcel Piechowski (2014)
|
|
|
|
22.
|
Hubert Pawlak (2015)
|
|
|
Kategoria dziecięca:
|
|
|
dziewczęta 8-10 lat
|
|
|
chłopcy 8-10 lat
|
|
1.
|
Zuzanna Bartoszek (2008) SP Bychlew
|
|
1.
|
Kacper Szymański (2007) SP 5 Pabianice
|
|
2.
|
Oliwia Altmajer (2007) SP 3 Pabianice
|
|
2.
|
Piotr Marcinkowski (2007) Włókniarz Pabianice
|
|
3.
|
Wiktoria Szymczak (2007) SP 137 Łódź
|
|
3.
|
Stanisław Pawłowski (2007) SP 3 Pabianice
|
|
4.
|
Patrycja Słabiak (2007) SP 5 Pabianice
|
|
4.
|
Sebastian Michalak (2008) SP 3 Pabianice
|
|
5.
|
Araksi Yazichyan (2008) SP 8 Pabianice
|
|
5.
|
Antoni Jurga (2007) Włókniarz Pabianice
|
|
6.
|
Kaja Michałowicz (2007) SP 3 Pabianice
|
|
6.
|
Jakub Saktura (2008)
|
|
7.
|
Aleksandra Witkowska (2007) SP 3 Pabianice
|
|
7.
|
Maksymilian Dziedziczak (2009) SP 8 P-ce
|
|
8.
|
Ola Duraj (2009) SP 3 Pabianice
|
|
8.
|
Bartosz Szamol (2007)
|
|
9.
|
Weronika Dominiak (2007) SP 8 Pabianice
|
|
9.
|
Igor Dobrosz (2008) SP 8 Pabianice
|
|
10.
|
Maja Gajda (2008) SP 3 Pabianice
|
|
10.
|
Dominik Kardas (2007) SP 8 Pabianice
|
|
11.
|
Zuzia Koziara (2008) SP 8 Pabianice
|
|
11.
|
Sergiusz Łobaczewski (2007) SP 8 P-ce
|
|
12.
|
Natalia Kaczmarska (2007) SP 8 Pabianice
|
|
12.
|
Kacper Błażejewski (2009) SP 3 Pabianice
|
|
|
|
|
13.
|
Artur Pelizg (2008) SP 3 Pabianice
|
|
|
|
|
14.
|
Jakub Warwas (2007) SP 8 Pabianice
|
|
|
|
|
15.
|
Tomasz Zagalski (2007) SP 9 Pabianice
|
|