top news port mapa info mstr galp
Gminy Powiatu Pabianickiego
XIV Powiatowe Zawoddy Sportowo - Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych w Pabianicach
Opublikowano: 03.10.2023, Joanna Kupś, Ilość wyświetleń: 512

W sobotę  na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się XIV Powiatowe Zawody Sportowo–Pożarnicze OSP.

Do rywalizacji stanęło 19 drużyn strażaków ochotników, w tym pięć zespołów kobiecych.
Zawody rozpoczęły się od uroczystej zbiórki i otwarcia. Druhowie rywalizowali w sztafecie pożarniczej i rozwinięciu bojowym. To była wyrównana walka o najlepsze czasy i punkty.
Wśród drużyn męskich w sztafecie najlepsze było OSP  Lutomierski, na drugiej pozycji
uplasowało się OSP Orpelów, trzecia była drużyna z OSP Piętków.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyli druhowie z OSP Orpelów. Drugie miejsce wywalczyła męska drużyna z OSP Piętków, trzecie było OSP Dłutów.  Wśród kobiet najlepsza drużyna to OSP Rydzyny, drugie miejsce zajęły druhny z OSP Kazimierz, trzecie były panie z OSP Kudrowice.  Zawody organizuje Państwowa Straż Pożarna w Pabianicach.

Krzysztof Habura, starosta pabianicki wręczył nagrody pieniężne dla zwycięzców w XIV Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych w Pabianicach.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Starostwo Powiatowe w Pabianicach
95-200 Pabianice, ul. Piłsudskiego 2 tel.: (42) 225-40-00 / fax: (42) 215-91-66 powiat@powiat.pabianice.pl Archiwum portalu 2008-2015 Deklaracja dostępności