|
dziewczęta do 7 lat
|
|
|
chłopcy do 7 lat
|
1.
|
Zosia Krysiak (2011) SP Pawlikowice
|
|
1.
|
Szymon Krawczyk (2011) PM nr 12 Pabianice
|
2.
|
Hanna Pabich (2011) SP nr 16/ Azymut
|
|
2.
|
Kacper Olenderek (2011)
|
3.
|
Julia Malinowska (2011) SP Bychlew
|
|
3.
|
Filip Kaźmierczak (2011) SP Pawlikowice
|
4.
|
Kasia Rybińska (2011) PM nr 8 Pabianice
|
|
4.
|
Maksymilian Błoch (2012) PM nr 14 Pabianice
|
5.
|
Weronika Sowała (2011) PM nr 10 Pabianice
|
|
5.
|
Dominik Turczyński (2011) SP Pawlikowice
|
6.
|
Hanna Gościłowicz (2011) PM nr 13 Pabianice
|
|
6.
|
Maciej Siewiaszczyk (2011) SP Pawlikowice
|
7.
|
Julia Duraj (2012) PM nr 13 Pabianice
|
|
7.
|
Franciszek Pawłowski (2011) PM nr 15 Pabianice
|
8.
|
Maria Szymańska (2012) PM nr 4 Pabianice
|
|
8.
|
Ignacy Kasznicki (2012) GKS Ksawerów
|
9.
|
Natalia Lesman (2013) PM nr 14 Pabianice
|
|
9.
|
Adam Raczyński (2013) Przedszkole „Kids&co” Łódź
|
10.
|
Jagoda Gościłowicz (2014) PM nr 13 Pabianice
|
|
10.
|
Kacper Antoniewski (2011) SP Pawlikowice
|
11.
|
Ania Krawczyk (2015)
|
|
11.
|
Stanisław Rybiński (2013) PM nr 8 Pabianice
|
12.
|
Izabela Fronczala (2016) kuponiki.com
|
|
12.
|
Kornel Błoch (2014) PM nr 14 Pabianice
|
13.
|
Kaja Gościłowicz (2016)
|
|
13.
|
Tymoteusz Szymański (2014) PM nr 4 Pabianice
|
|
|
|
14.
|
Hubert Pawlak (2015) Korona Pabianice
|
|
|
|
15.
|
Łukasz Jędrys (2015) SP Bychlew
|
|
|
|
16.
|
Jakub Kapuściński (2014)
|
|
|
|
17.
|
Gabriel Kapuściński (2016)
|
|
|
Kategoria dziecięca:
|
|
|
dziewczęta 8-10 lat
|
|
|
chłopcy 8-10 lat
|
|
1.
|
Laura Eljasz (2010) SP nr 1 Łódź
|
|
1.
|
Miłosz Gramsz (2008) SP nr 13 Pabianice
|
|
2.
|
Marta Raczyńska (2009) SP nr 3 Pabianice
|
|
2.
|
Piotr Krawczyk (2008) SP nr 13 Pabianice
|
|
3.
|
Kalina Kowalczyk (2009) Azymut Pabianice
|
|
3.
|
Adam Wiśniewski (2010) Azymut Pabianice
|
|
4.
|
Nikola Kuryłek (2008) SP Pawlikowice
|
|
4.
|
Łukasz Łubisz (2010) Azymut Pabianice
|
|
5.
|
Julia Jędrys (2010) SP Bychlew
|
|
5.
|
Paweł Szuszwalak (2008) SP Bychlew
|
|
6.
|
Ola Duraj (2009) SP nr 3 Pabianice
|
|
6.
|
Łukasz Kuryłek (2008) SP Pawlikowice
|
|
|
|
|
7.
|
Amadeusz Giedrojć (2010) SP 3/ Włókniarz
|
|
|
|
|
8.
|
Marcel Dobrzański (2010) SP nr 3 Pabianice
|
|
|
|
|
9.
|
Krzysztof Uciński (2008) Azja Pabianice
|
|
|
|
|
10.
|
Michał Urbański (2008)
|
|
|
|
|
11.
|
Krzysztof Kromkowski (2010) SP nr 3
|
|
|
|
|
12.
|
Julian Krysiak (2010) SP nr 1 Pabianice
|
|
|
|
|
13.
|
Dominik Pacuszka (2010) SP Pawlikowice
|
|