top news port mapa info mstr galp
Gminy Powiatu Pabianickiego
Towarzyski Mecz Piłki Nożnej WOŚP vs Przyjaciele”
Opublikowano: 28.01.2024, Joanna Kupś, Ilość wyświetleń: 351

W piątek, 26 stycznia  na Powiatowej Hali Sportowej  odbył się  „Towarzyski Mecz Piłki Nożnej WOŚP vs Przyjaciele”, który otwierał weekend finałowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pabianicach.  Wydarzenie, poprowadził spiker Zbyszek Pietrzak.

Mecz trwał 2 razy po 20 minut. Starcie drużyn było bardzo wyrównane. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Ostatecznie Przyjaciele WOŚP wygrali z członkami sztabu WOŚP 2:1.

W przerwie meczu odbyły się licytacje fantów WOŚP. Wśród nich była koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografami zawodników, którą  wylicytował za  600 zł  Jacek Wróblewski, starosta pabianicki. Grzegorz  Mackiewicz, Prezydent Miasta Pabianic za 500 złotych wylicytował koszulkę i torbę z logo Orkiestry.

Składy drużyn:

WOŚP Team: Michał Pietrzak – 9, Prosiak – 1, Lisica – 21, Cieśla – 15, Mariusz – 6, Chrabelski – 77, Krebsik – 2, Kamieniak – 37, Poros – 18, Boniu – 3, Dżony – 1, Mateusz – 8, Ania – 03., Aleksa – 7, Michał – 1, Baju – 44.

Friends Team: Stencel – 2, Zarzycki – 5, Kopa – 6, Marczak – 17, Grenda – 8, Grzejszczak – 3, Zakrzewski – 20, Gryglewski – 50, Rąkowski – 1, Mackiewicz -11, Habura – 14, Jach – 7, Jurga – 15, Szumigaj – 16, Rosiak – 17, Kociołek – 18, Pawłowski – 22, Wojtowicz – 20.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Starostwo Powiatowe w Pabianicach
95-200 Pabianice, ul. Piłsudskiego 2 tel.: (42) 225-40-00 / fax: (42) 215-91-66 powiat@powiat.pabianice.pl Archiwum portalu 2008-2015 Deklaracja dostępności