Dni Powiatu Pabianickiego

/ Dni Powiatu...
Saturday, 10 October 2015 r. 22:08:05

http://localhost/metadot/index.pl?iid=8441

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu pabianickiego do uczestniczenia w majowych obchodach Dni Powiatu. W niedzielę, 26 maja 2013 roku w parku Wolności w Pabianicach będziemy wspólnie bawili się na rodzinnej imprezie przy znakomitej muzyce. Gwiazdy tegorocznej imprezy to Mrozu oraz Ewelina Lisowska, a także zespół Golden Life.

Na scenie zobaczymy także laureatów „Idolka” oraz pabianickie zespoły.

W ramach Dni Powiatu Pabianickiego odbędzie się, podobnie jak w roku ubiegłym, „Regionalne Spotkanie z Piosenką Senioralną”. Podczas spotkania wystąpią zespoły z całego województwa łódzkiego. Głównym celem tego muzycznego przedsięwzięcia jest kultywowanie polskich tradycji oraz tworzenia możliwości aktywizacji osób w wieku emerytalnym.

Dla wszystkich pełnoletnich uczestników imprezy przewidziane są liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a dla prawdziwych kulinarnych smakoszy będą czekać liczne stoiska gastronomiczne.

Najmłodsi uczestnicy wraz ze swoimi rodzicami będą mogli skorzystać z miasteczka zabaw, które z pewnością dostarczy wiele emocji i zabawy.